עורך דין לשון הרע

לשון הרע הוא מונח המשמש לתיאור הפעולה של פגיעה במוניטין של מישהו על ידי הפצת מידע כוזב. ישנם סוגים רבים של לשון הרע.
הסוגים הנפוצים ביותר הם הוצאת דיבה ולשון הרע. לשון הרע היא לשון הרע כתובה ואילו לשון הרע היא לשון הרע מדוברת. כאשר פגעו במוניטין שלכם, הרי אתם יכולים להסתייע בשירותיו של עורך דין לשון הרע.

מהי לשון הרע?

לשון הרע היא לשון הרע כתובה שניתן לבצע במספר דרכים, כולל מדיה מודפסת, כמו עיתונים, מגזינים וספרים. זה יכול לקרות גם ברשתות מדיה חברתיות כמו פייסבוק וטוויטר או בבלוגים כאשר מישהו מפרסם מידע על אדם אחר ללא הסכמתו וזה גורם נזק למוניטין שלו או למוניטין של החברה. לדוגמה, אם מישהו היה מפרסם מידע כוזב על אדם שיש לו איידס אז זה יכול להיחשב לשון הרע שכן זה יגרום נזק גדול למוניטין שלו למרות שאולי אין לו איידס בכלל!
עורך דין לשון הרע

אילו סוגים של לשון הרע ניתן למצוא?

ישנם שלושה סוגים של לשון הרע – לשון הרע, לשון הרע ואור כוזב.

לשון הרע כוללת פרסום הצהרה כוזבת בכתב או באמצעות תמונות הגורמת לפגיעה במוניטין של אדם. לשון הרע היא השמצה מדוברת. זוהי השמצה בעל פה שניתן לתקשר באמצעות דיבור או מחוות. אור כוזב הוא פרסום הגורם למישהו להופיע בצורה כזו שיביא אותו לזלזול או בוז פומבי כאשר אין בו הצהרה ממשית לגביו.

אדם חייב להוכיח את כל שלושת הקריטריונים לטענתו בגין לשון הרע: האמירה לא נכונה, שההצהרה נמסרה בכתב או בעל פה למישהו אחר, והפרסום גרם לפגיעה בשמו הטוב. במידה ופגעו בשם הטוב שלכם, הרי חשוב ביותר להסתייע בשירותיו של עורך דין לשון הרע אשר ביכולתו לסייע לכם באמצעות בחינת המקרה.

מהן בדיקות גז בקרקע?

בדיקות גז קרקע הן  שיטה לזיהוי הרכב וצפיפות של תערובות גזים בקרקע. התהליך יכול לשמש כדי לקבוע אילו חומרים קבורים מתחת לאדמה, כגון קווי גז טבעי.

שלוש הקטגוריות העיקריות שבדיקות גז קרקע נופלות להן הן:

  • מוליכות תרמית: זה מודד עד כמה החום מועבר דרך החומר.
  • מוליכות פני השטח: זוהי דרך יעילה למדידת כמות תכולת המים בדגימה נתונה.
  • -מוליכות חשמלית: זה מודד עד כמה החשמל זורם דרכו, מה שיכול להראות כמה חומצה יש בדגימה.

בדיקת גזי קרקע נעשית מסיבות שונות. זה יכול להיעשות עבור מחקרים סביבתיים, עבור חקר איכות מי התהום, או כדי להבין את התכונות הכימיות של הקרקע.

ריכוז הגזים השונים באוויר המעורבבים בבועות אדי מים מהאדמה נמדד בעומקים שונים על ידי איסוף וניתוח דגימות במרווחי זמן קבועים. לאחר מכן ניתן להשתמש בנתונים שנאספו מבדיקה זו כדי לזהות מזהמים מסוימים כגון תרכובות אורגניות נדיפות (VOCs), ראדון ומתאן (CH4).

כתבות באותו נושא
תוכן מאמר