איך אפשר לשלוח הודעת וואטסאפ?

וואטסאפ היא אפליקציית הודעות המאפשרת לאנשים לשלוח הודעות, סרטונים, הערות קוליות, תמונות ומדיה אחרת. זה זמין בכל מערכות ההפעלה הניידות הגדולות.

הדבר הראשון שעליך לעשות הוא להוריד את האפליקציה למכשיר שלך. אתה יכול להוריד אותו מחנות Play או App Store בהתאם למכשיר שלך. לאחר הורדת האפליקציה, פתח אותה והיכנס עם מספר הטלפון והסיסמה שלך. לאחר שנכנסת לחשבון, תוכל לשלוח הודעות לכל מי ש-WhatsApp מותקן בטלפון שלו.

 

הודעת וואטסאפ היא אפליקציית הודעות

המאפשרת גם לבצע שיחות טלפון. זה פופולרי בגלל הפשטות, האבטחה והעלות הנמוכה שלו.

כשמישהו שולח לך הודעת וואטסאפ בפעם הראשונה, הוא ייצור עבורו באופן אוטומטי כרטיס איש קשר מקוון בטלפון שלך שנקרא 'סטטוס' שלו. סטטוס זה הוא מה שמשתמשי WhatsApp אחרים יראו כשהם מחפשים אותך באפליקציה. אתה יכול לערוך מידע זה או למחוק אותו לחלוטין במידת הצורך.

כדי לשלוח הודעת WhatsApp, פשוט הקלד את שמו של האדם שאליו אתה רוצה לשלוח אותה בתיבה 'אל' ולאחר מכן הקלד את הודעתך בשדה הטקסט בתחתית. אם ברצונך לצרף תמונה או סרטון, לחץ על אחת מהאפשרויות הללו מתחת ל'מדיה'.

ישנן שתי דרכים לשלוח הודעת WhatsApp.

הראשון הוא להשתמש באפליקציית WhatsApp עבור iOS/Android בטלפון או בטאבלט שלך.

הדרך השנייה היא לשלוח הודעת וואטסאפ באמצעות המחשב. לשם כך, תזדקק לדפדפן האינטרנט לבחירתך מותקן במחשב שלך, כמו גם חיבור לאינטרנט.

WhatsApp עבור iOS/אנדרואיד:

כדי לכתוב הודעה חדשה, הקש על "צ'אט חדש" הממוקם בפינה השמאלית העליונה של מסך הצ'אט והתחל להקליד!

כדי להשיב לשרשור שיחה, הקש על "צ'אט חדש" הממוקם בפינה השמאלית העליונה של מסך הצ'אט ולאחר מכן הקש על השם (או מספר הטלפון) של אחד מאנשי הקשר שלך בפינה השמאלית העליונה של המכשיר שלך.

מה ההבדל בין קבוצת וואטסאפ לצ'אט בוואטסאפ?

ההבדל בין קבוצת וואטסאפ לצ'אט וואטסאפ הוא שבעוד שקבוצה פתוחה לכולם להצטרף, הצ'אט הוא רק בין שני אנשים. ניתן להוסיף עד 256 חברים בקבוצה וההודעה תהיה גלויה לכל החברים. אבל אתה יכול לנהל עד 50 צ'אטים עם אנשים שונים, כאשר רק משתתפי הצ'אט יכולים לראות את ההודעות הנשלחות.

קבוצת וואטסאפ היא קבוצה של אנשים עם נושא או מטרה משותפים. הם יכולים לפרסם הודעות בקבוצה ולשתף תמונות, סרטונים וסוגים אחרים של מדיה. התוכן זמין לציבור לכולם בקבוצה.

צ'אט WhatsApp הוא שיחה פרטית בין שני אנשים או יותר באפליקציית WhatsApp לנייד או בלקוח שולחני. זה כולל הודעות אחד על אחד וקבוצות קטנות.

קבוצת וואטסאפ נוצרת על ידי יוצר הקבוצה. יש לזה מזהה ייחודי שלא ניתן לערוך על ידי אף אחד אחר. המנהל יכול להוסיף או להסיר אנשים מהקבוצה בכל עת שהוא רוצה.

צ'אט וואטסאפ, לעומת זאת, נוצר על ידי כל חבר בצ'אט ואין לו מזהה. האדם שיוצר את הצ'אט יכול לשנות את שמו ותיאורו, אך לא את חבריו. הדבר היחיד שהודעות שנשלחות לצ'אטים טובות בו מהודעות שנשלחות לקבוצות הוא שהן מועברות בסדר כרונולוגי – הודעות מועברות בשרשורים במקום להתערבב עם הודעות לצ'אטים אחרים.

מהם היתרונות של WhatsApp?

WhatsApp היא אפליקציית הודעות מיידיות חוצת פלטפורמות המשתמשת באינטרנט כדי לשלוח הודעות מבוססות טקסט. הוא פותח על ידי WhatsApp Inc., אשר נוסדה בשנת 2009 על ידי בריאן אקטון ויאן קום, שניהם עובדים לשעבר של יאהו!

יתרונות:

– שלח הודעות, תמונות, סרטונים ומדיה אחרת ללא הגבלה לכל מי שהאפליקציה מותקנת בו

– מצא חברים בקלות עם מספר הטלפון או האימייל שלהם

– הגן על הפרטיות שלך עם הודעות מוצפנות

WhatsApp היא אפליקציית הודעות בטלפון נייד המאפשרת למשתמש להחליף הודעות ללא צורך בתשלום עבור SMS.

זה בחינם וזמין להורדה בפלטפורמות רבות ושונות כמו iPhone, Android, BlackBerry ו-Windows Phone.
וואטסאפ

מהם היתרונות נוספים של WhatsApp?

-זה נוח כי זה זמין בהרבה פלטפורמות שונות.

-זו דרך קלה לוודא שאתה יכול להישאר בקשר עם אלה שאתה הכי קרוב אליהם.

-זה לא עולה שום דבר מלבד תוכנית הנתונים שלך.

WhatsApp היא אפליקציה חינמית

להעברת הודעות בסלולר שנמצאת בשימוש למעלה מ-10 שנים. זהו אחד משירותי ההודעות הפופולריים ביותר בהודו, עם למעלה מ-200 מיליון משתמשים.

היתרונות של WhatsApp הם רבים, אך היתרון הבולט ביותר הוא שהיא מספקת שירות הודעות טקסט והודעות בחינם לאנשים ברחבי העולם. המשמעות היא שאין עמלות חודשיות או חיובים נסתרים הקשורים לשימוש בשירות זה – אחת התכונות האטרקטיביות ביותר שלו עבור אנשים המשתמשים בטלפונים ניידים בעבודה או בחייהם האישיים.

כתבות באותו נושא
סוגי קעקועים

סגנונות שונים של קעקועים בחלק זה, נחקור את סגנונות שונים של קעקועים שצברו פופולריות בשנים האחרונות. נדון במקורו של כל סגנון, במאפיינים המגדירים אותו ובסוגי

חניה אוטומטית 

חניה אוטומטית היא מתקן חניה אוטומטי שבו מכוניות מוסעות לתוך מפרץ ייעודי ולאחר מכן חונות אוטומטית. חניה אוטומטית היא מערכת המשתמשת בחיישנים, מצלמות וטכנולוגיה אחרת

סיור בעכו העתיקה

במידה ואתם מתכננים לצאת לסיור בעכו העתיקה, הרי חשוב ביותר לבחור את המדריך המקצועי ביותר, כזה אשר יהיה לו ניסיון רב וידע בדיוק לאן להוביל

תוכן מאמר